BM Recykling

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Firma BM Recykling sp. z o.o. powstała w 2003 roku, a działalność rozpoczęła w 2004 roku na terenie Siemianowic Śląskich.

Nasza firma w pierwszej kolejności uruchomiła linie sortownicze do sortowania odpadów. Następnie zajęła się produkcją paliw alternatywnych z odpadów.

Obecnie odzysk odpadów odbywa się dwutorowo:

W oparciu o posiadane linie do sortowania odpadów przemysłowych i komunalnych oraz linię do produkcji paliwa alternatywnego dla przemysłu cementowego dokonujemy procesu odzysku odpadów w tym również odpadów niebezpiecznych w zakładzie w Siemianowicach Śląskich (proces R12)
W oparciu o posiadane urządzenia do kompostowania odpadów dokonujemy procesu odzysku, proces wspomagany jest mikroorganizmami i polega na tlenowym rozkładzie odpadów pryzmach na wolnym powietrzu na terenie naszej kompostowni w Chrzanowie (proces R3)

W chwili obecnej zgodnie z posiadanymi decyzjami poza procesami odzysku świadczymy także usługi:

Transportu odpadów, w tym także odpadów niebezpiecznych.Nasz tabor samochodowy dostosowany jest do obsługi i przewozu odpadów gromadzonych w kontenerach o pojemności od 10 m3 do 33 m3. Posiadamy samochody z przyczepami z załadunkiem hakowym oraz auta dostawcze o ładowności 1 tony.
Zbierania odpadów i dostarczanie ich do ostatecznych odbiorców świadczących usługi unieszkodliwienia (poprzez odzysk, recykling, bądź składowanie) w tym na naszą sortownię i kompostownię.

Aktualnie naszymi partnerami są podmioty, które dostarczają do nas odpady oraz firmy, które obsługujemy w zakresie ich zagospodarowania.

Jako przedsiębiorca prowadzący odzysk odpadów specjalizujemy się odbiorem odpadów przemysłowych, poprodukcyjnych z takich źródeł jak:

  • obrót i przetwórstwo mięsa
  • przemysł spożywczy
  • przemysł motoryzacyjny
  • stacje naprawy i demontażu pojazdów
  • przemysł gumowy
  • przemysł tapicerski, włókienniczy
  • przemysł elektroniczny
  • produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych
  • branża opakowaniowa: opakowania w postaci zmieszanej, opakowania wielomateriałowe, opakowania zanieczyszczone.

W związku z realizacja projektu pt. “Dokonanie zasadniczych zmian produkcyjnych poprzez zabudowę rozdrabniarki końcowej do odpadów” dofinansowanego ze środków unijnych mamy możliwość przyjmowania odpadów trudnych do rozdrobnienia takich jak: włókniny, taśmy, gumy itp. w celu przetworzenia ich na paliwo alternatywne. Zachęcamy do współpracy, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom umożliwiamy im korzystanie z naszych usług bez konieczności odwiedzenia naszej firmy. To nasi specjaliści odwiedzają firmy produkcyjne, gdzie na miejscu doradzają i pomagają znaleźć najkorzystniejszy wariant usług, nowe rozwiązania czy technologie ułatwiające gospodarowanie odpadami.

Z całą odpowiedzialnością proponujemy Państwu świadczenie usług o wysokiej jakości. Gwarancje stanowi wykwalifikowana, prężnie działająca kadra pracownicza oraz posiadany nowoczesny tabor samochodowy i park urządzeń służących do gromadzenia, transportu, przetwarzania odpadów. Oferujemy Państwu dyspozycyjność techniczną oraz sprawne i niezawodne działanie. Jesteśmy elastyczni i możemy dopasować się tak, by spełnić wszelkie Państwa oczekiwania.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3896″][vc_single_image image=”3917″][/vc_column][/vc_row]